Infinitivo enflaquecerse
Gerundio enflaqueciéndose
Participio enflaquecido

Modo indicativo

Presente

meenflaquezco
teenflaqueces
seenflaquece
nosenflaquecemos
osenflaquecéis
seenflaquecen

Pretérito imperfecto

meenflaquecía
teenflaquecías
seenflaquecía
nosenflaquecíamos
osenflaquecíais
seenflaquecían

Pretérito indefinido

meenflaquecí
teenflaqueciste
seenflaqueció
nosenflaquecimos
osenflaquecisteis
seenflaquecieron

Futuro

meenflaqueceré
teenflaquecerás
seenflaquecerá
nosenflaqueceremos
osenflaqueceréis
seenflaquecerán

Modo subjuntivo

Presente

meenflaquezca
teenflaquezcas
seenflaquezca
nosenflaquezcamos
osenflaquezcáis
seenflaquezcan

Futuro

meenflaqueciere
teenflaquecieres
seenflaqueciere
nosenflaqueciéremos
osenflaqueciereis
seenflaquecieren

Pretérito imperfecto

meenflaqueciera
teenflaquecieras
seenflaqueciera
nosenflaqueciéramos
osenflaquecierais
seenflaquecieran
meenflaqueciese
teenflaquecieses
seenflaqueciese
nosenflaqueciésemos
osenflaquecieseis
seenflaqueciesen

Modo condicional

meenflaquecería
teenflaquecerías
seenflaquecería
nosenflaqueceríamos
osenflaqueceríais
seenflaquecerían

Modo imperativo

Afirmativo

(te)enflaquécete
(se)enflaquézcase
(nos)enflaquezcámonos
(os)enflaqueceos
(se)enflaquézcanse

Negativo

no teenflaquezcas
no seenflaquezca
no nosenflaquezcamos
no osenflaquezcáis
no seenflaquezcan

Traducciones

inglés
to get thin; to lose weight
francés
se maigrir
neerlandés
dun worden; gewicht verliezen